O nas

 

Sieć sklepów TOPAZ powstała w 1993 roku. Po ponad 27 latach działalności to już ponad sto dwadzieścia punktów handlowych (sklepy własne i sklepy działające na podstawie umowy franchisingowej), zlokalizowanych w czterech województwach wschodniej i centralnej Polski.

Dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów szeroki asortyment oferowanych produktów pochodzących od najlepszych dostawców, wysokiej jakości wyroby mięsno-wędliniarskie czy owocowo-warzywne, czytelność i przejrzystość hal sprzedaży, wykwalifikowany i miły personel, własny program lojalnościowy, w którym zarejestrowanych jest obecnie już ponad 380 000 osób, atrakcyjne akcje marketingowe wspomagane m.in. co tygodniową gazetką promocyjną kolportowaną bezpośrednio do mieszkań Klientów to tylko niektóre elementy, które niewątpliwie są wyróżnikiem TOPAZ na polskim rynku.

Tak prężny rozwój sieci nie byłby możliwy bez właściwej logistyki i floty. TOPAZ posiada obecnie dwa centra logistyczne o łącznej powierzchni ponad 25 000 m², realizujące dostawy w systemie 24-godzinnym, z których jeden dystrybuuje wyłącznie artykuły spożywczo-przemysłowe, drugi tylko produkty świeże – nabiał, wędliny, mięsa, owoce i warzywa. Dzięki osiągniętemu w ten sposób wysokiemu poziomowi organizacji pracy, rozwój sieci TOPAZ nie zwalnia tempa, otwierane są kolejne punkty handlowe i stawiane są kolejne, ambitne cele.

Pomimo okoliczności, że na podstawowy zakres działalności firmy składa się  prowadzenie sieci sklepów spożywczych, TOPAZ posiada także własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne „Top Drive”, browar restauracyjny „Brofaktura”, centra ogrodowe, parki handlowe, inwestycje deweloperskie, hotele, własny zakład rozbioru drobiu oraz ciastkarnię „Natalia i Szymon”, zatrudniając przy tym już prawie 2 300 osób.

 

W dobie aktualnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, a w szczególności z myślą o seniorach, sieć sklepów Topaz uruchomiła usługę sprzedaży ONLINE z możliwością dowozu zamówienia na wskazany adres (dostawa) bądź jego odbioru w wybranym punkcie handlowym (Click&Collect – zamów i odbierz). Usługa ta dostępna jest na razie w Siedlcach i najbliższych okolicach i w najbliższym czasie będzie uruchamiana w kolejnych regionach, w których można spotkać sklepy Topaz.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl